« Tagasi

Tartu Offroad Klubi korraldab majanduslikes raskustes ja paljulapselistest peredest pärit lastele heategevuslikku üritust "Lapsed Metsa"

Tartu Offroad Klubi korraldab sel suvel taas heategevuslikku üritust "Lapsed Metsa", kus osalevad majanduslikus raskustes ja paljulapselistest peredest pärit lapsed. Kokku tuleb lapsi umbes 50, Nõo vallast saaks osaleda 20 - 25 last. Laste vanus võiks olla alates kümnendast eluaastast. Suur buss teiste lastega ja enamus maastikuautosid läbib Nõo alevit, seega on korraldatud ka transport alevist Lagujale ja tagasi.
 
Täpsemad andmed üritusest:
  • üritus toimub 22. juulil Tartumaal Laguja külas (eelnevatel aastatel on päev kestnud 12.-17.00);
  • osa saab üle 50 majanduslikus raskustes ja paljulapselistest peredest pärit lapse;
  • eesmärgiks on pakkuda lastele üks meeldejääv päev - tutvustada off-roadi, sõidutada lapsi maastikuautode, ATV-de, mootorrataste ning traktorite ja muu tehnikaga;
  • mitmel aastal on osalenud ka Eesti Punase Risti Jõgevamaa seltsi liikmed, Maanteeamet teeb samuti erinevaid koolitusi lastele (eelnevatel aastatel on olnud jalgratta sõiduõpe, ohutus maanteel ja sel aastal on ilmselt plaanis lastele kas turvavöö ohutuse vajalikkuse näitamine vastava tooli ja renniga või siis tuua kohale maanteameti testauto, kus on võimalik teha 360 kraadi ring ümber oma telje veenudumaks turvavöö vajalikkusest), Nõo Vabatahtlikud päästjad, Eesti Kaitsevägi oma erinevate masinate ja relvadega, jne.

Kellel tekkis huvi, siis lapsevanemad palun võtke ühendust :
Liina Salustega
Tartu Offroad Klubi liige
Tel: 5663 2556   

Eelnevatest üritustest saate ülevaate Tartu Off-Road Klubi kodulehelt ja teistelt allpool toodud linkidelt: