AS Nõo Lihatööstus valiti Tartumaa 2016. aasta parimaks tööandjaks

Konkurss Tartumaa Ettevõtluse Auhind on Tartu Ärinõuandla poolt läbiviidav kõrgeim maakonna poolne tunnustus ettevõtjatele, kelle tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Tartu maakonna elukeskkonda ja inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet ja sissetulekuid, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, investoritele; on aidanud kaasa maakonna positiivsele ja tasakaalustatud arengule. Maakonna parimaid ettevõtteid valitakse tänavu juba kolmandat korda.

Hindamise aluseks on osaliselt kandidaadi möödunud aasta tegevus ja osaliselt eelmise aasta majandusaastaaruanne. Konkursi käigus selgitati välja tublimad ettevõtted kolmes kategoorias:

·         Tartumaa edendaja 2016 auväärse tiitli sai seekord Enics Eesti AS, Lõuna-Eesti suurim erakapitalil põhinev tööandja, kes avas käesoleval kuul tehasehoone laienduse, millega nende tootmispind kasvas ca kolmandiku võrra suuremaks.

·         Tartumaa parim tööandja 2016  tiitli on auga välja teeninud Nõo Lihatööstus AS - Eesti vanim ja suurim Eesti kapitalil põhinev lihatootja, mis tähistas käesoleval aastal oma 25-ndat sünnipäeva.

·         Edukaim alustaja sihtasutuse Tartu Ärinõuandla toel 2016 on Vinyl Plant OÜ, mis on üks vähestest vinüülist heliplaatide tootja terves Põhja- ja Ida-Euroopas.

Ettevõtjad saavad tunnustuse kätte linnapea Urmas Klaasilt ja maavanem Reno Laidrelt homme, 28. septembril toimuval linna ja maakonna ettevõtete  pidulikul auhinna-galal.

Projekti kaasrahastab Euroopa Regionaalarengufond.

Varasemate konkursside info leitav Tartu Ärinõuandla kodulehelt http://www.tartu.ee/arinouandla/tartumaa-ettevotete-tunnustamine

Kontakt: Elo Spoolstra, Tartu Ärinõuandla, elo@tartu.bas.ee, tel 511 3932