Nõo valla elanikel on võimalik kasutada Tartu jäätmejaama

Alates novembrist on võimalik Nõo valla elanikel kasutada Tartu linnas Turu tn 49 asuvat jäätmejaama kodumajapidamises tekkinud sorteeritud jäätmete üleandmiseks. Jäätmejaam on avatud esmaspäevast reedeni kell 10.00 kuni 18.00 ja laupäeval ning pühapäeval  kell 10.00 kuni 16.00. Riigipühade ajal on jäätmejaam suletud.

Tartu linnas Turu tn 49 asuvas jäätmejaamas võetakse elanikelt tasuta vastu ohtlike jäätmeid (akud, patareid, värvi- ja ravimijäätmed, päevavalguslambid jms), suurjäätmeid, elektroonikajäätmeid (külmikud, telerid jms), vanametalli, vanapaberit, plasti, pakendijäätmeid, töötlemata puitu. Tasu eest võetakse elanikelt vastu biolagunevaid aiajäätmeid (0,6 €/t), ehitusjäätmeid ja klaasi (48 €/t), bioloogiliselt mittelagunevaid aia- ja haljastusjäätmeid (48 €/t), tekstiili (0,18 €/t) ning eterniiti (120 €/t).
Jäätmejaama kontakt Turu tn 49, Tartu linn ning telefonid 742 1398 ja 524 1544.

Eraisikud saavad endiselt anda üle rehve, vanapaberit, pakendeid ja patareisid Nõo alevikus vallamaja vastas asuvas jäätmepunktis (Voika tn 14).