« Tagasi

Laulupeo 150. aastapäevale pühendatud 2 eurose mälestusmündi kujunduskonkursil valiti 8 parima töö hulka Nõo Põhikooli 8. klassi õpilase Elizaneth Saksa joonistus

Nõo Põhikooli 8. klassi õpilane Elizaneth Saks saatis Eesti Panka oma joonistuse laulupeo 150. aastapäevale pühendatud 2eurose mälestusmündi kujunduskonkursile. Žürii valis Elizanethi joonistuse ligi 8000 töö seast nende kaheksa töö hulka, mis osalevad avalikul rahvahääletusel: http://lastejaam.err.ee/laulupidu150

Igast vanuserühmast on lõpp-hääletusele jõudnud kaks parimat kavandit ja Elizanethi kavand on üks kahest 7.-9. klassi vanuserühma kavandist, mis pääses edasi.
Hääletada saab vaid ühe kavandi poolt kaheksast. Rahvahääletus kestab 12.02 - 04.03.2018

Kõik rahvahääletusele jõudnud tööd on auhinnalised. Tööd on jagatud nelja vanuserühma ning iga vanuserühma populaarseima joonistuse autor saab auhinnaks iPad Pro koos joonistuspliiatsiga. Populaarsuselt teise koha auhind on kaasaskantav kõlar.

Rahvahääletuse võitja joonistuse järgi vermitakse 2019. aastal üldlaulupeo 150. aastapäeva 2eurone erikujundusega mälestusmünt, mis jõuab käibele kogu euroalal.

Aitame Elizanethi kavandi 2eurosele mündile!

Anna oma hääl siin