« Tagasi

Nõo lasteaed Krõll luges samme

Nõo lasteaiale Krõll esitati Tartu lasteaia Piilupesa poolt väljakutse!

31. märtsil saabus Nõo lasteaia liikumisõpetaja Helenile kiri, et Tartu lasteaed Piilupesa aktivistidel tuli idee südamekuu raames kutsuda välja Tartu lasteaia Rukkilille ja Nõo lasteaia Krõll 10-liikmelised meeskonnad võistlemaks sammude nimel. Auhinnaks 2 kg sefiiritort. Mõlemad lasteaiad olid kohe nõus ja võistlus hakkas pihta 5. aprillil ning kestis kaks nädalat.

Esimesel nädalal juhtis Tartu Rukkilille lasteaia meeskond. Teisel nädal kõndisid meie lasteaia naised veel rohkem kui varem ning suutsime Tartu lasteaed Rukkilillest mööda minna ja väljakutse võita. Kümnekesi kõndisime kahe nädala peale kokku 2 889 764 sammu.

Meie meeskonda kuulusid Helen K., Helen L., Kersti, Liis, Andra, Endla, Virge, Kairi, Jelena ja Henet. Kõige rohkem samme ühes päevas ja üldse kokku tegi meie Jelena (52 122 sammu oli ühe päeva rekord).

Kuna südamekuu oli väljakutse lõpus poole peal, siis soovisime edasi jätkata sammude lugemisega. Eesmärgiks panime 5 000 000 sammu südamekuu lõpuks. Meile tulid appi veel mitmed meie lasteaia töötajad, kokku 14 kõndijat.

 

Helen Klaos

Nõo lasteaed Krõll liikumisõpetaja