« Tagasi

Eelista koduvalla ettevõtjate tooteid ja koge põnevaid maitseelamusi

AS Nõo Lihatööstus — tel 730 2030, noo@noo.ee; koduleht: noo.ee

Nõo lihatööstus on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev lihatootja, ettevõtte missiooniks on olla Eesti toidukultuuri arendajaks ja eestvedajaks.

Nõo esinduspood on loodud, et pakkuda kohalikele võimalust osta oma vanu lemmiktooteid ning leida uusi ja huvitavaid maitseid. Vahetu suhtlus lõpptarbijatega on oluliseks toeks tootearendusele. Esinduspood on avatud E–R 10–19 ja P 10–16.

Viinamärdi Talu — tel 5565 0939, info@viinamarditalu.ee; koduleht: viinamarditalu.ee

Toodame itaaliapärased juustusid lehmapiimast ja oma talu lammaste piimast, valikus on ka gelato (itaaliapärane käsitööjäätis) ja lambapiimajogurtid. Suvel müük pop-up talupoes. Jälgi reklaami meie Facebooki lehel.

Järiste Veinitalu — tel 5373 0607, veinitalu@gmail.com; koduleht: jaristeveinitalu.com

Tegemist on pereettevõttega, kes toodab Eesti toorainest veini ja siidrit ajaloolises Luke mõisa kõrtsis. Oleme ühed vähestest Eestis, kes valmistavad veini oma viinamarjaistanduses kasvanud viinamarjadest. Korraldame ekskursioone istandustes ja degustatsioone. Suvised grilliõhtud veinitalu väliterrassil. Jälgi reklaami.

Tartu Maavili OÜ — tel 5657 9129, tartu.maavili@gmail.com; koduleht: maavili.ee

Toodame eestimaisest toorainest kastmeid ja hoidiseid ning seda juba aastast 2013. Kõik tooted valmivad käsitööna. Meie jaoks on väga oluline maitseelamus ning seetõttu oleme otsustanud oma tootevalikut hoida kitsana, mistõttu me ei tee mingeid järeleandmisi meie toodete kvaliteedis.

Söödi Karn OÜ — tel 524 0919, soodikarn@gmail.com. Leia meid Facebookis. Naturaalsed lihatooted talust, suitsutatud singid ja vorstid. Kindel kvaliteet!

SA Luke mõis, Luke mõisa köök — tel 5568 9096, info@lukemois.ee; koduleht: lukemois.ee

Luke mõisa kärnerimaja kohvik on avatud: juuni, juuli ja august K, N ja P 11–18, R ja L 11–20, september: N–P 12–18.

Kärnerimaja on sobilik ürituse läbiviimiseks kuni 15-le inimesele (kokkuleppel ka rohkem, maksimaalselt 20). Kohvik toitlustab ka väliüritusi ja üritusi kultuuriaidas (kuni 70 inimest), käsitöökojas (kuni 35 inimest) ja valitsejamajas (kuni 50 inimest). Luke mõis on imeline koht, kus pidada sünnipäevi, pulmi, seminare ja teisi olulisi sündmusi. Lisaks on võimalik tellida ka suupistevaagnaid, küpsetisi, salateid.

Vapramäe Forell — tel 5362 6666, info@vapramae.ee; koduleht: vapramae.ee

Vapramäe Forell pakub võimalust tulla ise püüdma tuura või forelli. Samuti küpsetatakse püütud kalast kohapeal sulle maitsev hõrgutis ja tegevust jätkub kogu perele. Võimalus osta kala kaasa! Avatud maist septembrini.

Soolo Kohvik & Catering — tel 745 0786 või 5668 3161, info@soolocatering.ee; koduleht: soolocatering.ee

Pakume cateringteenust sinu poolt valitud kohas või meie kohviku ruumides erinevateks tähtpäevadeks. Hõrkudest suupistetest maitseküllaste praadideni, värsketest saiakestest suus sulavate tortideni — enam kui 30 aastat toitlustamiskogemust teevad meist usaldusväärse partneri sinu peo õnnestumiseks!

Kohvik, asukohaga Oja tn 14, Nõo alevikus, on avatud tööpäeviti kell 9–15.

Anikrus OÜ /Anne-Ly Koogikoda/ — tel 5662 7335, anikrus.ou@gmail.com; koduleht: annelykoogikoda.weebly.com

Tordid, koogid, söödavad tordipildid. Suvel avatud kohvik Nõo kiriku aias.

Paju Pagar OÜ — tel 5558 1450, pajupagar@neti.ee; koduleht: pajupagar.wixsite.com/pajupagar

Valmistame võimalikult naturaalsest toorainest eritellimusel koduseid küpsetisi, mis valmivad käsitööna, arvestades tellija soove. Tellida saab soolaseid ja magusaid torte, kringleid ja kooke.