« Tagasi

Nõo Lihatööstus tähistas aastapäeva grillipeoga

Nõo Lihatööstus tähistas oma 29. tegevusaastat väikese laada ja grillipeoga. Terminali parklas oli kella 16st avatud välimüük, kus mitmel letil pakkusid oma tooteid Nõo Lihatööstuse partnerid. Toredaks omapäraks on nüüdsest see, et nende ettevõtete kaupadel on kleebiste peal ka tuttav NÕO kirsipunane märk Lihavürsti embleemiga ja tooted on müügil Nõo Lihatööstuse esinduspoes. Kogu ettevõtmise eesmärk oli tihendada kohaliku kogukonna tootjate vahelisi sidemeid ja luua käepärane võimalus ostjaskonnale, et oma toidukorvi ühest kohast täita.

Parklasse vurasid järgemööda autod ja nii omakandi inimesed kui kaugemalt tulijad astusid ligi, et asja lähemalt uurida. Nõo Lihatööstuse juhatuse esimees Simmo Kruustük koos oma meeskonnaga jagas kohapeal selgitusi ja võttis vastu ka tähtpäevaõnnitlusi.

Staažikas lihatööstuse veteran Ants Lillevere koos oma abilisega oli grillimeistri ülesannetes ja meestel oli rahva teenindamisega parasjagu kiirus taga. Koos asutuse sünnipäevaga tähistas oma isiklikku sünnipäeva ka Ants, nii et kahekordne õnnesoov!

Nõo Lihatööstus ise oli rahvale tutvumiseks välja pannud uudistoodangu grillisõprade jaoks, millest nõutumad on praegu Vahemere grillvorstid, tšilli-apelsini broileripoolkoivad, vürtsikad grillvorstid, õllemarinaadis grill-liha jm. Järjekorral poodi ei tulnud aga üldse lõppu ja kaubavalik võttis silmad kirjuks.

Anname siis rahvale teada, kes nüüdsest Nõo Lihatööstuse esinduspoes veel oma kaubaga väljas on.

Paadi Pagar Sõmerpalust pakub nii rukkileibasid erinevate seemnetega kui ka pärmivabalt või pärmiga küpsetatud leibasid. Valik on mitmekesine.

Unipiha külast pärit Tartu Maavili OÜ ettevõtjad Triin Radala ja Tanel Prits esindavad Joonase kaubamärki ja nende toodeteks on erinevad määrdesegud, sinepid ja siirupid küll küüslaugu, rabarberi jne baasil. Kindlasti on sobilik Joosepi määrdeid grilltoodete juures kasutada.

Järiste Veinitalu siidrid olid riiulitel 0,33 l pudelites märgistatud uue Nõo logoga. Perenaine Kristel Sööt valgustas lähemalt ka veinitalu tegemisi ja tutvustas suveplaane (reklaam lk 8).

Eestimaisete mooside ja kontsentraatidega populaarseks saanud firma Maldivar Elvast on samuti üheks partneriks. Müügijuht Kaie Sassi jagas rahvale lahkelt selgitusi ja julgustas erinevaid tooteid proovima.

Parkla sissesõidu kõrval oli juba mõnda aega suurt Terminali telki näha. Selle all alustas samal päeval esimest korda kauplemist Marjaturg, mis jääb avatuks kogu suve ja selle lahtiolekuajad ühtivad esinduspoe lahtiolekuaegadega. Turgu peab Viira talu pererahvas Herle Hermann ja Silver Viira.

Müüjanna Karmen Pitilimov selgitas, et põhiline kaup — värske kurk, tomat, maasikad, salat jne tuleb oma talust. Aga pakutakse juurde ka lõunamaa saadusi.

Nõo rahval on nüüd suurepärane võimalus värsket kraami siitsamast hankida.

Sigin-sagin Terminali parklas kestis mitu tundi. Aitäh Nõo Lihatööstusele rahva kostitamise eest. Tervitame ettevõtet aastapäeva puhul ja soovime jätkuvalt jõudu ning pealehakkamist tipus püsimiseks.