« Tagasi

Alanud sulgpallihooaja esimesed võidud Nõo mängijatele

18. septembril toimus Tallinnas noorte GP-4 etapp sulgpallis. Nõo Spordikooli noored mängijad saavutasid häid kohti, oleme ju ka tublisti suvekuudel harjutanud.

Üllatasid U11 klassi noormängijad, kes jõudsid esmakordselt pjedestaalile.

Emilia Ainso mängis välja finaalikoha, kus vastane Kirsika Vaidla (Viimsi SK) oli seekord parem, vastavalt geimidega 21:17 ja 21:12.

Rando Penner üllatas aga oma mõtestatud ja julge mänguga, finaalmäng kujunes kolmegeimiliseks, võitis selle vanuseklassi liider Karl Markus Kasekamp (Triiton) geimidega 21:13, 14:21 ja 21:18.

22.–23. oktoobril Pärnus toimuvateks Eesti noorte meistrivõistlusteks valmistumisel on veel kindlasti võimalus oma mänguoskusi parandada. Vanemad mängijad näitasid samuti head taset, võisteldes seekord ka vanemates mänguliikides, et saada tugevamaid mängukogemusi.

Kerttu Voore saavutas II koha U19 klassi üksikmängus ja samuti II koha U17 klassi segapaarismängus koos Karl Aksel Männikuga.

Heili Merisalule kaks esikohta U17 klassi paaris- ja segapaarismängus, paarilisteks vastavalt Emilia Šhapovalova ja Tregert Gustav Värv (mõlemad TÜASK).

Marti Joost võitis I koha U15 klassi segapaarismängus, paariliseks Marija Paskotši (Tondiraba SK), ja mängis tublilt U17 klassi üksikmängus, kaotades alagrupi otsustavas mängus kaks aastat vanemale Rasmus Taltsile (Tallinna Sulgpallikeskus) geimidega 20:22 ja 20:22.

Plaanis on osaleda ka Soome rahvusvahelisel turniiril 28.–31.oktoobril 2021. aastal.

Mart Mäerand

Pildil: Esmakordsed medalivõitjad Rando Penner ja Emilia Ainso. Foto: Mart Mäerand