Puhka aktiivselt

27.04.18

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus

Sihtasutuse põhieesmärgiks on Vapramäe, Vellavere ja Elva-Vitipalu maastikukaitsealade baasil kompleksse loodus- ja spordikeskuse rajamine ja haldamine. Oluliseks põhisuunaks on ka loodussuunitlusega ürituste korraldamine. Välja on töötatud erinevad matkaradade marsruudid, matkapaketid ning tavamatkajatel on alati võimalus metsa kaasa võtta retkejuht-giid ja kaasa tellida piknikupakid.
Matkarajad:

  • Elva ürgoru matkarada 14,4 km
  • Viti järve matkarada 2,3 km
  • Seikluste rada 1,5 km
  • Rattarada 23,5 km, lühendatud rattarada 15 km
  • metsanduse õpperada 6,5 km

 


Asub  Nõo vallas, Jõhvi-Tartu-Valga maantee Vapramäe bussipeatuse vahetus läheduses. Loodusmaja ruumides saab läbi viia loodusõppetunde, seminare, koolitusi, nõupidamisi. Ruume on võimalik rentida. Koolituste vahele pakutakse seikluslikke matkasid looduses. Loodusmaja vahetus läheduses on matkarada lõkkekohtadega. 
Telefon: +372 525 4172; +372 508 8359
E-post: sihtasutus@vvvs.ee
 

 

Tartu Observatoorium


Rahvasuus tuntud Tõravere Observatooriumi nime all asub 21 km Tartust lõuna pool Tartu-Valga maantee ääres. Tõravere Observatooriumi on võimalik külastada kõigil huvilistel. Oodatud on  nii grupid kui üksikisikuid. Soovitatav oleks eelnevalt teatada ja aja suhtes kokku leppida. Eriti on see vajalik, kui on soov taevast ka läbi teleskoobi vaadata.

Täpsemat infot ekskursioonide kohta võite leida Stellaariumi leheküljelt.
Telefon: 741 0265
E-post mare@aai.ee

 


ECU TALLID


On uus ja modernne ratsakeskus Tartumaal Nõos, kus pakutakse häid õppe- ja treenimisvõimalusi ratsutajatele nii ratsakooli kui ka oma hobusega. Siin korraldatakse suvelaagreid, tegutseb ratsakool.
Ecu Tallid pakuvad võimalust enda juures korraldada seminare, kursuseid ja samuti tähistada laste sünnipäevi.
Telefon: + 372 538 32743
E-post: ivar@ecutallid.ee
 

 
 

 

Toimetaja: LIIA SIREL
Näitan: 0 tulemust.