Tootmisettevõtted

11.06.20

Nõo Lihatööstus AS
Tegevusala: liha ja lihasaaduste tootmine
Aadress: Voika 18 Nõo alevik
Tel 730 2020
E-kiri   lihavyrst@lihavyrst.ee
Koduleht www.lihavyrst.ee


Cautes AS
Tegevusala: kompveki tootmine
Aadress: Voika 16 Nõo alevik
Tel 745 5251
E-kiri cautes@hot.ee
 

Luke Juustuvabrik OÜ
Tegevusala: toiduainete töötlemine, hallitusjuustu tootmine
Aadress: Aia 1 Luke küla
Tel +372 566 88878
E-kiri   aigar@breti.ee
Koduleht www.breti.ee


Anikrus OÜ (ehk Anne-Ly Koogikoda)
Tegevusala: eritellimusel tordid, koogid ja söödavad tordipildid
Aadress: Meeri tn.17, Nõo, Tartumaa
Telefon: +372 56 627 335
E-kiri: anikrus.ou@gmail.com  
Koduleht: http://annelykoogikoda.weebly.com/
Facebook: Anne-Ly Koogikoda


Heveko Com OÜ
Tegevusala: kartuli jae- ja hulgimüük
Aadress: Nõgiaru küla
Tel 507 9025
 

OÜ Juurviljaait
Tegevusala: köögiviljade töötlemine
Aadress: Kolga küla
Tel +372 527 3078
E-kiri  juurviljaait@juurviljaait.ee


Andres Tamme Soone talu
Tegevusala: piima tootmine, tõuloomade müük
Aadress: Meeri küla
Tel +372 507 9843
 

AS Retent
Tegevusala: mööbli valmistamine ja paigaldamine, meditsiinitehnika ja laboritehnika müük tellimuste alusel
Aadress: Voika 14 c Nõo alevik
Tel 730 1400
E-kiri   retent@retent.ee
Koduleht www.retent.ee

 

Brevell OÜ
Tegevusala:ehitus- ja sideehitustööd, kaevetööd, vesi ja kanalisatsioon, välisvõrgud, põllumajandus- ja loomakasvatussaaduste tootmine
Aadress: Aia 1 Luke küla
Tel 735 1366, +372 506 8189
E-kiri  brevell@hot.ee
 

Wako värkstuba
Tegevusala: eritellimisel mööbli ja uste valmistamine  
Aadress: Kolga küla
Tel 735 1391
E-kiri   info@wako.ee
Koduleht www.wako.ee

 

TT Print OÜ
Tegevusala: neljavärvi offsettrükk maks. poognaformaadiga B2 ; kujundamine ja reprotööd
Aadress: Torni 2, 61602 Tõravere alevik
Tel 730 3250
E-kiri  print@ttprint.ee
Koduleht www.ttprint.ee

 

VOVI ML OÜ
Tegevusala: metallitöötlemine ja raamatupidamisteenused   
Aadress: Lao 11a Nõo alevik
Tel : +372 533 02482
E-kiri  voviml@hot.ee

 

Tartu Maavili OÜ
Aadress: Unipiha küla Nõo vald Tartumaa
Tel : +372 514 2291
E-kiri  tartu.maavili@gmail.com

 

Viinamärdi Talu OÜ
Tegevusala: juustu tootmine
Aadress: Märdi Luke küla Nõo vald Tartumaa 
Tel:  +372 5628 1180 või +372 5565 0939
E-kiri: info@viinamarditalu.ee 
Koduleht: http://www.viinamarditalu.ee/


Järiste Veinitalu OÜ 
Kõrtsi talu, Aiamaa küla, Nõo vald, Tartumaa 61603
Tel 5373 8564
E-kiri: veinitalu@gmail.com
Koduleht: https://veinitalu.wordpress.com/


Söödi Karn OÜ 
Suitsuliha ja suitsutatud toodete valmistamine ja müük.
Aadress: Unipiha küla Nõo vald 
Tel 524 0919
e-mail: soodikarn@gmail.com