Nõo valda külastasid Soome sõprusomavalitsuse esindajad Viitasaarilt

Nõo ja Viitasaari vald osalesid 24.-25.mail Pärnus toimunud seitsmendatel Eesti – Soome sõpruslinnade ja -valdade kokkutulekul.

Kokkutuleku programmi raames peetaval konverentsil arutleti erinevates töötubades kahe riigi ja nende omavalitsuste koostöövõimaluste tulevikuväljavaateid, tutvustati nutikaid lahendusi kohalikes omavalitsustes ning jagati parimaid praktikaid eurorahade toel atraktiivse elu- ja ettevõtluskeskkonna arendamiseks, kohaliku kultuuripärandi säilitamiseks ja turismi edendamiseks.

26. mail saabusid Viitasaari valla esindajad visiidile Nõo valda. Kohtumise käigus tutvusid külalised Nõo valla ettevõtlusega- külastati Viinamärdi talu, tutvuti Luke Mõisapargi ja Tartu Observatooriumiga Tõraveres ning tehti ringkäik valla hallatavates asutustes.

Täpsemalt saad lugeda Nõo Valla Lehe juunikuu numbrist.

Liia Sirel
Avalike suhete spetsialist