« Tagasi

Konkurss-festival „Annetekoda 2019“ ootab kõiki Eestimaa elanikke sõltumata vanusest esitlema oma loomingut ükskõik millisel erialal

Sel suvel sai alguse esmakordne konkurss-festival Annetekoda 2019, mida korraldavad Eesti Kultuuri Koda ja Muusikute fond PLMF. Eelvoorud viiakse läbi 24. augustini erinevates kultuuriasutustes üle Eesti ning lõppesitlus-finaal parimatele toimub varasügisel, Tallinnas. Annetekoja patrooniks on Anne Veski. 

Eelvoor Tartumaa ja Põlvamaa annetele toimub 16. augustil kell 12.00 Võnnu Kultuurimajas.  

Kõik Eestimaa elanikud sõltumata vanusest on oodatud esitlema oma loomingut ükskõik millisel erialal (rahvakunstid, käsitöö, sport, leiutamine, robootika, muusika, kunst, tants, luule jm). Nii neile, kes juba tegutsevad mõnes valdkonnas kui ka neile, kes pole saanud erinevatel põhjustel siiani oma annet esitleda, avaneb võimalus tutvustada end laiemale publikule, kas üksikesinejana või koos teistega.

Eesti Kultuuri Koja esinaine Pille Lill ja Annetejoja looja räägib: "Andekatele inimestele väljundi leidmine on vajalik Eesti laiapõhjalise kultuuriruumi rikastamiseks ja talendipoliitika kujundamiseks selle kõige laiemas tähenduses" ning lisab, et "meie riigi väiksuse juures ei saa me lubada, et ühegi inimese anne jääks tähelepanuta". 

Registreeruda saab endale sobivasse eelvooru toimumiskohta kuni 20. augustini. 

Konkurss-festivali toetajate seas on TV3, Selver, Art Decor, Aariber OÜ – Devin Vesi, Eesti Kultuurkapitali ekspertgrupid ja paljud teised.      

Lähem info on nähtav www.kultuurikoda.eu  
https://www.facebook.com/events/405634680051797/

 

Pille Lill
Eesti Kultuuri Koda
www.kultuurikoda.eu