Tule osale "Maal elamise päeval" Nõo vallas 28. septembril 2019

Maal elamise päev on üle-eestiline algatus, mille eesmärk on kutsuda maale elama veelgi rohkem tegusaid ja särasilmseid inimesi.

Laupäeval, 28. septembril avavad kõigile huvilistele oma uksed Nõo vallas 18 asutust ajavahemikul kell 11-16.

Sel päeval ootavad Sind külla — Nõo vallavalitsus, põhikool, muusikakool, kultuurimaja, päevakeskus, spordihoone, noortekeskus, lasteaed Krõll, Nõo Reaalgümnaasium, Meeri seltsimaja, Nõo Hooldekodu, Viinamärdi talu, Luke juustuvabrik, Nõo Priitahtlik Päästeselts, Tartu Observatoorium Tõraveres, Nõo Püha Laurentsiuse kirik, MTÜ Luke mõis, VVV SA – kohad, mis kujundavad elukeskkonda maal.

Avatud asutustes toimuvad mitmesugused tutvustavad tegevused, kultuuriprogrammid, laadad ja palju muudki.

Vallamajas ehk päeva staabis on avatud Nõo tervisemeeskonna, Nõo lihatööstuse ja kinnisvaravõimaluste soetamist Nõos tutvustavad boksid.

Ootame külla nii maaelust huvitatud linnainimesi kui ka vallakodanikke, et tutvustada siin pakutavaid teenuseid, potentsiaalseid töökohti, elukohti, kultuurielu, seltsitegevusi jm. Tahame näidata kõigile, mis meil maal on head!

Asukohtade ülesleidmiseks ja seal pakutavate tegevustega tutvumiseks on abiks Maal elamise päeva interaktiivne kaardirakendus, loe ka lisainfot veebilehelt: www.maalelamisepaev.ee

Maal elamise päeval saad vabalt suhelda kohaliku kogukonna sädeinimestega ning kaaluda, kas just Nõo vallas võiks olla sinu kodu.

Tule ja kae oma silmaga, kuidas oleks elada maal – päriselt!
Tule leia oma perele kodukoht Nõo vallas!

Nõo tervisemeeskond