NobeNõo ürituste raames alustab mälumängusari

Juba neljapäeval, 17. oktoobril, kell 19.00 alustab Nõo Põhikooli aulas oma esimest (ja loodetavasti mitte viimast) hooaega Nõo valla mälumängusari, mis toimub ühe osana NobeNõo vahvatest sündmustest!

Sügisest kevadeni vältav ettevõtmine koosneb viiest etapist (oktoober, november, jaanuar, veebruar, märts). Mälumängud toimuvad üks kord kuus kolmapäeviti (v.a esimene etapp, mis toimub neljapäeval) Nõo valla erinevates paikades algusega kell 19.00.

Teise etapi toimumisaja ning koha avaldame novembrikuu Nõo valla lehes ning valla kodulehel ja facebookis. Lisainfo mälumängusarja toimumisaegade ja reeglite kohta leiad ka www.vabakas.ee alajaotusest NobeNõo.

Igas mängus kõlab 30 küsimust, mis esitatakse mängijatele viieste plokkidena. Igale küsimusteplokile vastamiseks on aega 10 minutit. Maksimaalselt on igas mängus võimalik koguda 60 punkti. Viiest etapist läheb iga võistkonna koondarvestuses arvesse neli paremat tulemust.

Sarjas on oodatud osalema kõik neljaliikmelised mälumänguhuviliste võistkonnad! Kui olete ka kolmekesi, tulge ikka! Ainsaks tingimuseks on, et võistkonna liikmed peavad elama või töötama Nõo vallas. Peljata ei tasu — enamus osalevatest mängijatest ei ole professionaalsed mälumängurid, vaid uudishimulikud ja laia silmaringiga inimesed, nagu sinagi! Küsimusi saab olema seinast seina erinevatel teemadel (kultuur, sport, ajalugu, varia, muusika).

Mälumängu küsimused koostavad ning mängu viivad läbi Reemet Ruuben ja Jaak Rooden, keda nõu ja jõuga abistab NobeNõo. Sarja ja iga mängu auhinnalaua katavad toetajad ja NobeNõo.

Kui soovid oma võistkonnaga (pere, sõpruskond, töökaaslased, jne) osaleda, anna osavõtusoovist (võistkonnaliikmete nimed ja võistkonna nimi) teada hiljemalt 15. oktoobriks meiliaadressile reemet.ruuben@noopk.ee (siis teame laudadega arvestada), kuid ka kohapeal liitujad on teretulnud.

Reemet Ruuben