Maal elamise päeval külastas Nõo valda 608 inimest

Nõo valla tervisemeeskond tänab Teid, head nõokad ja külalised, kes te osalesite Maal elamise päeval Nõo vallas!
Meie avatud asutusi külastas 608 inimest, kellel oli võimalus käia tutvumas 19 külastuspunktis.
Meil oli rõõm kogeda teie vau-efekti:
- kui te avastasite siinseid asutusi või huvitegevuse võimalusi;
- et te tutvusite siinsete kinnisvaravõimalustega, eesmärgiga oma kodu maale soetada;
- et te uudistasite koole ja lasteaeda, sooviga oma laps panna Nõo valla haridusasutusse;
- et te sattusite vaimustusse kleepsukogumise süsteemist ja saite esimesest kogutud kleepsust innustust külastada plaanitust veelgi rohkem asutusi;
- et te hindasite ürituse laiapõhjalisust ja märkasite meie inimesi ning polnud kitsid ka kiituse jagamisega;
- et te nimetasite päeva nostalgiapäevaks;
- et ühel meie valla ettevõttel läks õnneks teie seast abitööjõudu leida.
Aitäh, et muutsite päeva imeliseks, andes meile tagasisidena häid emotsioone ja usume, et ka teil oli Nõo vallas hea.

Soovime tänada ettevõtjaid, allasutusi, seltsinguid ja sihtasutusi, kes avatud ustega enda juurde külastajaid ootasid. Aitäh bussijuhtidele, kes huvilisi alevikust küladesse sõidutasid. Täname Soolo Cateringi avatud kohviku eest, Nõo valla käsitöömeistreid, kes oma tooteid teile tutvustasid ja kõiki neid, kes auhinnaloosi laua katsid.

PS Auhinnad on juba välja loositud, võitjatega võetakse peagi ühendust!
Maal elamise päeva kokkuvõtet saab lugeda ka Nõo Valla Lehe oktoobrikuu numbrist.

Pildigalerii

Nõo Tervisemeeskond