« Tagasi

Parima naabri konkurss ootab kandidaate

MTÜ Eesti Naabrivalve kutsub ka sel aastal kõiki Eesti elanikke 28.10.2019-10.11.2019 osalema Parima naabri konkursil. Konkursi abil tunnustatakse hoolivaid ja abivalmis naabreid ning kutsutakse üles osalema kogukonna elus, edendades heanaaberlikke suhteid. Võitja kuulutatakse välja 11.11.2019 Eesti Naabrivalve Facebooki lehel.

Kõik oma naabri(te)st lugu pidavad eestimaalased saavad esitada oma lemmiku(d) Parima Naabri konkursile, mis toimub Naabrivalve Facebooki lehel. Kandidaadi esitamiseks tuleb märkida Naabrivalve Facebooki leht meeldivaks ja kirjeldada kuulutuse all oleva kommentaarina, mille eest soovitakse naabrimeest, -naist või -peret tunnustada. Naabrivalve ja koostööpartnerid paluvad kirjutada kokkuvõtvalt oma naabri nendest omadustest ja tegudest, mis teevad temast esitaja jaoks parima naabri. Kasuks tulevad näited naabrite heast suhtumisest, tublidest tegudest ning värvikad juhtumid elust enesest.

Hea naaber 2019 on inimene, kes kogub konkursi lõpuks enim meeldimisi.

Parimat naabrit tunnustatakse konkursi peaauhinnaga, mille on välja pandud  AS Mariine Auto Tallinn. Peaauhinnaks on Subaru Outback'i nädalavahetuse kasutusõigus. MTÜ Eesti Naabrivalve tunnustab omalt poolt võitjat veel lisaks Noorus SPA Hotel kinkekaardiga 500€ väärtuses ning järgmist kahte võitjat tänukirjaga.

Konkursi täpsemad tingimused on leitavad MTÜ Eesti Naabrivalve kodulehelt:
KONKURSI TINGIMUSED


MTÜ Eesti Naabrivalve
info@naabrivalve.ee
www.naabrivalve.ee