Nõo vald tutvustab loomeettevõtteid ja huvitegevuse võimalusi Tartu Autovabaduse puiesteel sel laupäeval

Laupäeval, 11. juulil tutvustab Tartu Autovabaduse puiesteel loomeettevõtteid ja huvitegevuse võimalusi Nõo vald.

Pakume:
Kell 13-15 ja kell 16-18 erinevad kunstitegevused ennekõike lastele ja noortele, aga miks ka mitte täiskasvanutele. Kell 14-17 meisterdamine, kell 15-18 rahvusliku käsitöö töötuba;

Sulgpalli töötuba/harjutamisvõimalus kell 13-16, korvpalli töötuba/harjutamisvõimalus kell 13-18, igal täistunnil viskevõistlus. Kell 13, 14 ja 15 võimlemisklubi Triiniksi etteasted Shate tantsumurul — Nõo Spordikooli tutvustus;

Akrovõimlemise ja võitluskunstide näidistrenn ja väike töötuba kell 16-18 (pargialal);

Kohal on Nõo valla ettevõtted— KV Savikoda, Nõo Lihatööstus, Järiste Veinitalu, Viinamärdi talu, üllatusi on veelgi.

SA Luke Mõis tutvustab oma tegevusi ja kutsub sind vaba aega veetma Nõo valda.
Luke mõis, see on koht, kuhu võid jätta oma südame. Piisab vaid tulla kohale, kuulata kaskaadidena laskuvat veevulinat, imetleda nukumajataolist kärnerimaja ning vaadata paviljonist puudelatvade peegeldust vees, et mõelda end mõisaprouaks või mõisahärraks.

VVV SA kutsub huvilisi loodusesse, jagades infot oma tegevustest loodushariduse valdkonnas, toimuvatest loodussuunitlusega üritustest, loodusmatkadest ja  tutvustades huvilistele vaba aja veetmise võimalusi Nõo vallas.

Võimalus osta Nõo kiriku meesansambli plaate.

Tule vaata mille põnevaga #n6ovald  sind üllatab  #autovabadusepuiesteel