Algas Nõo valla elanikuks registreerimise kampaania!

Hea Nõo vallas elav inimene, kas sina oled oma elukoha juba koduvallas registreerinud? Juhul kui sa ise või sinu Nõo vallas elav sõber ei ole veel jõudnud ennast Nõo valla elanikuks registreerida, siis just nüüd on õige aeg.

Nõo valla elanikuks registreerimise kampaania toimub ajavahemikul 15. oktoober 2020 — 16. detsember 2020.

Kampaania eesmärkideks on registriandmete korrastamine ja uute elanike lisandumine Nõo valda.

Eelkõige ootame registreerima neid inimesi, kes ei ole end Nõo vallas elades mingil põhjusel valla elanikuks vormistanud, kuid elavad siin. Aga ka neid, kes sooviksid asuda elama Nõo valda!

Nõo valla elanikuks on end õigus registreerida isikul kellel on püsiv elukoht Nõo valla territooriumil või kes omab õigust antud eluruumi kasutada.

Igale isikule, kes registreerib end  ajavahemikus 15.10.2020 – 16.12.2020 Nõo valla elanikuks makstakse ühekordset toetust 100 eurot.
Toetust on õigust saada isikul, kelle eelmine elukoht rahvastikuregistri andmetel 1. jaanuari 2020 seisuga ei olnud Nõo vallas ning kes omab 1. jaanuari 2021 seisuga kehtivat elukoha registreeringut.

„Valla jaoks on oluline iga inimene! Täpne ülevaade oma elanike arvust ja vanusest võimaldab vallal paremini elukorraldust planeerida. Tulubaas, mida saab kasutada valla arendamiseks ja teenuste osutamiseks, sõltub registreeritud elanike arvust. Seetõttu palume kindlasti oma elukohaandmed üle kontrollida, sest see mõjutab näiteks ka erinevate toetuste taotlemist," lausus Nõo vallavanem Rain Sangernebo.

Põnevaid auhindu on uutele tulijatele veelgi

Lisaks loositakse kampaania raames elukoha registreerinute vahel vanusegrupiti välja alljärgnevad auhinnad:

* eelkooliealiste laste vahel Nõo valla lasteaia kulude osaliseks katmiseks vanema poolt kaetava osa (lasteaiatasu) kompenseerimine ühe kalendriaasta jooksul vanema poolt valitud alguskuupäevaga,

* kooliealiste noorte vahel vanuses 7 – 18 eluaastat nutiseadme ostmiseks 400 eurot,

* tööealiste isikute vahel vanuses 19 – 63 eluaastat jalgratta/tõukeratta ostmiseks 400 eurot,

* vanemaealiste isikute vahel alates 64. eluaastast prillide ostmiseks 400 eurot.

Vallas on hoogustunud elamuarendus ja siia soovivad oma kodu rajada järjest enam just noored pered, kes hindavad rahulikku ja looduslähedast elukeskkonda ning oluliste teenuste, nagu kooli ja lasteaia lähedust.
Sangernebo lisas, et „Juurde on tulnud ja veelgi tulemas võimalusi elama asumiseks kortermajadesse, rohkelt on ka valikuid omale kodumaja rajamiseks."

Elukoha registreerimine on imelihtne, vaata järele SIIT

Auhindu loosime ka juba vallas elukohta omavate inimeste vahel

Kõigi isikute vahel, kelle elukoht on seisuga 1. jaanuar 2021 rahvastikuregistri andmete kohaselt Nõo vald, loositakse välja viis (5) ajakirjanduse kuni 300-eurost aastatellimust auhinna võitja vabal valikul.

Toetuste ja loosiauhindade võidud makstakse välja hiljemalt 2021. aasta veebruarikuul.

Lisainfo kampaania reeglite kohta

.Tule ja leia oma kodukoht Nõo vallas — teeme valla suuremaks!