« Tagasi

Kuidas Triiniks aasta lõppu tähistas

Triiniksi eriline jõulupidu
 
Terve nädala enne pidu müttasime juba väljas nii lume kui pori sees. Lisaks esinemiskavade harjutamisele saime lumes liugu lasta ja peitust mängida. Kõigi põsed olid õuetreeningutest rõõmsalt roosad ja silmad särasid. 
Meie plaan oli hea ja nädala alguses kulges kõik kenasti, siis aga hakkas sadama ja pikk öine vihm tegi kogu platsi poriseks. Kõike see siiski päris ära ei sulatanud, sest tulede jaoks maasse  auke toksides sai ikka kõvasti tööd tehtud. 
Õnneks leidsid jõulutaat ja jõulumoor meid ka pori seest üles. Naersimegi treeneritega, et sel aastal oleks mudilased pidanud esitama „Poritantsu", aga see sai juba eelmisel hooajal ära tantsitud. 
Kava järel vaatasid jõulutaat ja jõulumoor kogu meie töö üle ja tundub, et jäid rahule, sest kingipakke jagus kõigile. Vahva oli kuidas mudilased poris kelgutasid, lumehelbed tumedal maal heljusid, lapsed salaplaani pidasid, et päkapikku näha. Sünnipäevapidu  sai peetud, ümber maailma üks tiir tehtud, Luikede järve omamoodi esitus vaadatud, hüpitsaga hüpatud nii et pori lendas, palju rattaid ja rõhtseise künklikul maal edukalt esitatud, süda mustaks värvitud ning koos jõulumooriga ka ühest väljakutsest osa võetud. Rõõmu ja naeru oli palju. 
Üks lapsevanem võttis asja kenasti kokku: „Olen läbi aastate palju Triiniksi jõulupidusid näinud, aga see jääb nüüd küll eluks ajaks meelde". 
See oli tõesti üks eriline pidu. 
Täname kõiki neid, kes oma mõtete ja tegudega meile appi tulid ning eriline tänu meie lõkkemeistrile Mait Küttile. Aitäh! 
 
Ingrid Hamer
 
Fotod:Katrina Kallas