« Tagasi

NÕO RAAMATUKOGU | telli raamatud raamatukappi

Nõo raamatukogu klientidel on nüüdsest mugav võimalus laenutada raamatudi raamatulaenutuskapi vahendusel.

Raamatulaenutuskapi teenust pakutakse kõigile täiskasvanutele, kes on registreeritud raamatukogu lugejaks. 23-kohaline raamatukapp asub Nõo raamatukogu akende juures perearstikeskuse poolse ukse kõrval. Raamatute tellimiseks raamatukappi on mitu võimalust, info selle kohta asub Nõo valla veebilehel.

Kui raamat loetud, saab selle jätkuvalt kontaktivabalt ning ööpäevaringselt tagastada Nõo vallavalitsuse peaukse kõrval asuvasse tagastuskasti. Kes aga eelistab raamatukogutöötajaga silmast silma suhelda, siis neid rõõmustavad Nõo raamatukogu töötajad ikka tavapärastel raamatukogu lahtiolekuaegadel (T-R 9.00-18.00; L 10.00-14.00).

Kutsun kõiki üles uut teenust kasutama ning soovin põnevaid lugemiselamusi!

See on lihtne:

1) Reserveerige raamatud ja raamatukapp lugejaportaalis URRAM  www.lugeja.ee.

  • logige sisse ID- kaardi või mobiili ID-ga lugejaportaali www.lugeja.ee
  • otsige  välja teavikukataloogist sobivad raamatud ja reserveerige need.
  • sisestage teavikuotsingusse "raamatukapp" ja reserveerige see sarnaselt raamatuga.

2) Raamatukoguhoidja vahendusel

Helistage telefonil 510 2682 või 745 5237 raamatukogu lahtioleku aegadel, reserveerige raamatud ning andke teada soovist saada need kätte raamatukapist.
Kirjutage e-kiri aadressil  helle@nvv.ee ja lisage raamatukapi soov.

Kuidas tellitud raamatu laenutuskapist kätte saab?

Raamatu kappi saabumisel saabub teile SMS või e-kiri uksekoodi ning järele tulemise tähtajaga. Sisestage kapil olevale paneelile teile saadetud uksekood, võtke kapist raamatud ning sulgege uks. Laenutähtaeg hakkab jooksma ajast, kui raamatud sisestatakse raamatukappi. Tähtaja sedel on raamatu vahel. Tellitud raamatutele saab järele tulla kolme päeva jooksul. Tähtaja möödudes tellimus tühistatakse.

NB! Raamatukappi täidetakse vaid raamatukogu lahtiolekuaegadel, näiteks laupäeva õhtul tehtud reserveering täidetakse teisipäeva hommikul.