Erihoolekandeteenuse võimalus kodu lähedal

OÜ Holistica loodi oktoobris 2019, et pakkuda psüühiliste erivajadustega inimestele tuge ja nõu igapäevaeluga toimetulekuks läbi erihoolekandeteenuste osutamise.

Millega tegeleme?

• aitame vaba aega planeerida ja leiame huvitavaid tegevusi vaba aja sisustamiseks,
  • aitame korraldada majapidamist, arutame koos, kuidas raha kasutamist kõige paremini planeerida ja eelarvest kinni pidada, leiame abi kodu korrashoiuks vajalike abiliste ja abivahendite leidmisel,
  • õpime koos süüa valmistama,
  • käime koos arsti juures, ametiasutustes asju ajamas,
  • arutame sinu ja sinu lähedastega muresid ja murekohti,
  •  … ja palju muud vajalikku ning huvitavat.

Millal kokku saame?

Kohtume vastavalt vajadusele sulle sobivas kohas. Selleks võib olla sinu kodu, muu koht tegevusest lähtuvalt, päevakeskus vms.

Meil on kaks kogemustega töötajat:

Karin, kellel on kolmekümneaastane kogemus töös erivajadustega inimestega meditsiini ja sotsiaalvaldkonnas. Karin on omandanud õe ja sotsiaaltöötaja eriala.

Anneliis, kellel on kümneaastane kogemus suhtlemisel erinevate kultuuritaustadega inimestega, töötades tegevusterapeudina mitmes erinevas riigis. Anneliis suhtleb eesti, inglise, ning vähesel määral ka vene ja rootsi keeles.

Alati on oodatud kõik inimesed, kes vajavad erinevat tuge ning nõu meditsiini ja sotsiaalvaldkonnas, igapäevase elu korraldamise ja sisustamisega.

Küsi julgesti lisainfot:

OÜ Holistica tel 517 7384 Karin Aavik.

Nõo valla sotsiaalosakonna juhataja Ene Mölter tel 505 6437.

6.09.22

Toimetaja: AIRIKE JÕESAAR