Maal elamise päev tuleb koos huvitegevuse laadaga. Kas oled juba end registreerinud?

Tegemist on üleriigilise külastuspäevaga, mille fookuses on elukeskkond maapiirkondades siin toimivate teenuste, kogukonna tegevuste, vaba aja võimaluste, töö- ning elukohtadega.

Maaelu maine kandjateks on eelkõige maal elavad inimesed ise, kellele päev võimaldab näha oma elukeskkonda värske pilguga ning sellest uhkusega edasi rääkida.

Külastuspäeva raames saavad maapiirkondades elavad ja tegutsevad inimesed ise näidata, et maal elamine ja töötamine on küll linnast erinev, kuid paljudele rahuldust pakkuv elustiil.

Sündmuse eesmärk on:

— näidata, et maal on olemas ja kättesaadavad kõik võimalused mitmekülgseks tööalaseks eneseteostuseks,

— teadvustada, et maal elamine ja tegutsemine on emotsionaalselt nauditav.

 

Sel aastal toimub Maal elamise päev koos huvitegevuse laadaga 25. septembril.

Nõo vald võtab külastuspäevast osa kolmandat aastat ja kolmandat hooaega toimub ka huvitegevuse laat. Seekord näitame külastajatele natuke teises võtmes, kuidas Nõos maal elamise võlusid tutvustatakse ja mille toredaga saavad nõokad vaba aega sisustada.

 

Et külastuspäev õnnestuks, siis kutsume teid, head ettevõtjad, asutused, seltsingud, loomeinimesed, huviringide juhid ja muidu vahvad tegelased, endast märku andma, et oma tegevusi külastuspäeval tutvustada.

Registreeri oma osalus tel 5191 4119, e-post liia@nvv.ee

Osale Maal elamise päeval ja tule näita, mida kõike Nõo vallas teha ning näha saab.

 

Maal elamise päev tuleb taas

19.03.21

Nõo Tervisemeeskonna ja NobeNõo esindajad osalesid täna, 19. märtsil Maal elamise päeva korraldamise koosloome seminaril. Seminar toimus mõistagi veebis ja külastuspäeva kontseptsiooni tutvustas Eesti Külaliikumine Kodukant esindaja Krista Habakukk, kes on ühtlasi ka Maal elamise päeva juhtrühma juht.

 

Sel aastal toimub Maal elamise päev 25. septembril ja tegemist on üleriigilise külastuspäevaga, mille fookuses on elukeskkond maapiirkondades seal toimivate teenuste, kogukonna tegevuste, vaba aja võimaluste, töökohtadega ning elukohtadega.

Maaelu maine kandjateks on eelkõige maal elavad inimesed ise, kellele päev võimaldab näha oma elukeskkonda värske pilguga ning sellest uhkusega edasi rääkida.

Kuidas Nõos sel aastal maal elamise võlusid tutvustatakse avaldame peagi.

Samuti kutsume asutusi, ettevõtteid, seltsinguid, loomeinimesi ja muidu vahvaid tegelasi, kes soovivad oma tegevusi külastuspäeval tutvustada, endast teada andma tel 5191 4119 e-post liia@nvv.ee

 

Toimetaja: LIIA SIREL