28.09 sõidutavad küladesse bussid

Bussid väljuvad Nõo Coopi poe parklast (Tartu tn 3 Nõo alevik)

Tõravere suund
I ring väljub kl 10.50

kl 11.00 – 11.45 Meeri seltsimaja
kl 12.00 – 13.00 Tõravere observatoorium
II ring väljub kl 13.20
Kl 13.30 –14.30  Tõravere observatoorium
Kl 14.45 – 15.30 Meeri seltsimaja

Luke suund
I ring väljub kl 10.50
Kl 11.00 – 12.00  Nõo hooldekodu
Kl 12.10 – 13.00 Luke Juustuvabrik
II ring väljub kl 13.50
kl 14.00 – 14.50  OÜ Viinamärdi Talu
kl 15.00 – 16.00  Luke Mõis

Nõos tagasi kl 16.15

 

Maal elamise päev Nõo vallas 28. septembril.

Kuidas Nõos maal elamise võlu tutvustati

1.10.19

Laupäeval, 28. septembril avas oma uksed külastajatele 19 Nõo vallas tegutsevat asutust ja ettevõtet. Külalisi käis Nõos üle Eesti — Tartust, Tallinnast, Tõrvast, Elvast, Kambjast,  Põlvamaalt, Järvamaalt… Päev pakkus palju põnevat avastamist ka meie oma valla inimestele.

Kohale tulnud said uudistada ja otsida oma lapsele sobivat kooli või lasteaia võimalust, iseendale uusi eneseteostuse võimalusi või paremaid teadmisi koduvallas pakutavatest teenustest. Toimus Maal elamise päev Nõo vallas.

 

Sel päeval said külalised oma silmaga näha ja käega kastuda, mis maal on head. Nõo vallas tegutsevates haridusasutustes oli võimalik osa võtta lahtistest tundidest, erinevatest töötubadest, nautida sai näitust ja toimusid laadad ning kontserdid, muidugi ei puudunud ka ringkäigud majas.

Nõo Hooldekodu elanike näidendi „Kakuke" võtsid külastajad vastu suure menuga. EELK Nõo Püha Laurentsiuse kirik tutvustas kiriku ja koguduse tööd ning pakkus kontserdielamust. Nõo Päevakeskuse avatud uksed ootasid uudistajaid ja mõnusas kohvilauas tutvustas majaperenaine siin pakutavaid mitmekülgseid tegevusi. Huvilised said nautida Luke muinasjutulise mõispargi ilu ja tutvuda kärnerimaja teenustega. VVV SA ootas sel päeval endale külla aga jalgrattamatkast huvitatud inimesi — jagus neidki. Spordihooneski oli võimalik osavusmängudes kaasa lüüa. Meeri Seltsimajas võttis uudistajaid vastu perenaine Anneli Saaroja. Siin pakuti võimalust osaleda nöörikunsti õpitoas, kohtumist vallavanemaga, tutvustati meerikate toimetamisi ja näidati maja. Anneli Saaroja asus ise mõned aastad tagasi linnast maale elama ja tema kirjutas ka oma kogemusloo, mida on võimalik lugeda Nõo valla kodulehelt.

Tõraveres asuvas Tartu Observatooriumis toimusid ringkäigud, vaadata sai Stellaariumi ekspositsiooni ja külastada teleskoobitorni. Nõo Priitahtliku Päästeseltsi aktiivgrupp tutvustas vabatahtlikku tegevust, kätt sai proovida vahukustutiga tule kustutamises, jagati tuleohutusalast informatsiooni ja toimusid tegevused lastele.

Ettevõtetest olid oma uksed avanud Luke Juustuvabrik, Viinamärdi Talu ja Järiste Veinitalu. Kõik nad pakkusid huvilistele võimalust osa saada maal tegutsemise võludest. Järiste Veinitalus toimus sel päeval viinamarja korje ja käima pandi 2019. aasta vein. Vanades veinimaades tähistatakse saagi korjamise päeva peoga, nii toimus ka Järiste Veinitalus sel õhtul Harvest Party, mis kestis hiliste õhtutundideni.

Külastajate keskne kohtumispaik asus vallamajas, kus võtsid saabujaid vastu tervisemeeskonna liikmed. Laualt võis leida ka Nõo Lihatööstuse infovoldikud ja kommivabrik Cautese toodangut. Kinnisvaramaakler Janar Saviir rääkis huvilistele Nõo valla kinnisvaraturust ja elukohtadest üldisemalt. Oli ju päeva üks idee kutsuda linnainimesi maale elama.

Kultuurimaja fuajees olid end sisse seadnud kohalikud käsitöömeistrid ja siin oli, mida osta-vaadata — vaibad, linikud, padjad, rahvariidevööd, ehted, kaardid, korvid, keraamika… ja kõike seda ilu saavad luua ka uued huvilised juba sügisel alustanud huviringides.

Oma tegevusi esitles Nõo kultuurimaja — võimalik oli osa saada kunstistuudio tegevusest, nautida näitust paberil ja lõuendil ning digiesitluses. Noortekeskusesse meelitas külalisi keldrikorruselt hõljuv küpsetisete lõhn, siin sai suu magusaks ja käe saviseks.

Kehakinnitust pakkusid Soolo Cateringi tüdrukud. Huvilisi sõidutasid alevikust küladesse bussid, ühe bussi roolis oli vallavanem isiklikult.

Maal elamise päeva Nõo vallas vedas Nõo tervisemeeskond. Tegemist on üle-eestilise algatusega, mille korraldamiseks moodustatud juhtrühma koordineeris Eesti Külaliikumine Kodukant.

Sel päeval külastas Nõo valla ettevõtteid ja asutusi üle 600 inimese. Iga osaleja, kes väisas vähemalt viit asutust, osales loosimises, kuhu olid auhinnad välja pannud kohalikud ettevõtjad, käsitöömeistrid ja vallavalitsus.

Julgen Nõo tervisemeeskonna nimel väljendada rõõmu päeva õnnestumise üle. Oleme lootusrikkad, et linnainimesed said nüüd ise veenduda, et maal pakutakse puhta õhu kõrvale ka kvaliteetseid teenuseid. Saime läbi Maal elamise päeva kutsuda oma kodukohta uudistama inimesi, kes tulevikus ehk päriseks maale elama tulevad.

Täname kõiki külastajaid ja oleme rõõmsad, et te hindasite ürituse laiapõhjalisust, märkasite meie inimesi ega olnud kitsid ka kiituse jagamisega ning et mõned teist nimetasid päeva nostalgiapäevaks.

Aitäh, et muutsite päeva imeliseks, andes meile tagasisidena häid emotsioone, ja usume, et te ka lahkuste Nõo vallast hea tundega ja sooviga, siia peatselt tagasi tulla.

 

Käisin uurimas Luke lasteaias, mida lapsed arvasid maal elamisest.

Trevor (6a): Puudel ei ole linnas hea elada, sest seal on kõva lärm ja toss, linnud ei saa pesa teha.

Karoliine (5a): Maal saab rõdul päevitada emmega ja vahepeal hakkab koer haukuma. Maal on kodus aed, siin on lill, õunapuid, ploomid ja põõsad. Praegu mul enam lehmi pole, keegi sõi nad ära. Rebane ja hunt sõid mu kassi ära.

Karl Egon (5a): Maal ei ole väga palju autosid, teed akna lahti ja linnud siutsuvad. Kui sul lehmad on, siis ei pea piima peale ka raha raiskama. Linnas peab poest ostma kartulid ja maasikad — peab kulutama raha. Maal saab endale mänguväljaku osta või ehitada.

Richard (6a): Maal on värske õhk, linnas on haisev ja mürgine õhk. Maal saab sõpradele külla minna. Linnas ei saa sul koera olla, muidu hakkavad naabrid pahandama.

 

Täname asutusi, kes sel päeval oma uksed avasid: Nõo Vallavalitsus, Nõo Reaalgümnaasium, põhikool, lasteaed Krõll, muusikakool, päevakeskus, spordihoone, kultuurimaja, noortekeskus, Meeri Seltsimaja, Nõo Hooldekodu, Nõo Priitahtlik Päästeselts, Tartu Observatoorium Tõraveres, Nõo Püha Laurentsiuse kirik, MTÜ Luke mõis, VVV SA, Viinamärdi Talu, Luke Juustuvabrik OÜ ja Järiste Veinitalu.

Suur aitäh päevale lisaväärtust andmast: Domus Kinnisvara maakler Janar Saviir, Nõo Lihatööstus AS, Cautes AS, Juurviljaait OÜ, KV Savikoda, käsitöömeistrid Grete Raaperi ja Eleri Visnapuu, Nõo käsitöötuba, Nõo kunstistuudio, Tartu Maarja Tugikeskuse noored käsitöömeistrid, Albre Reisid OÜ, Kimar Transport OÜ, Jaan Sild, Soolo Catering.

 

Liia Sirel
Nõo tervisemeeskonna liige

Programm

Hei vahvad inimesed! Tulge vaatama millega Nõo vallas tegeletakse!
Kui külastad vähemalt viit meie asutust, siis osaled loosimises. Võita võib Nõo Lihatööstuse tooteid, kommivabrik Cautese maiustusi, Juurviljaaida juurikaid ja Nõo valla meeneid.
Lisainfot jagavad külastuspunktid. Kohtumiseni Nõos. 

Asutus / kogukond/ ettevõte jne

Tegevuste lühikirjeldus

Toimumiskoha aadress

Kodulehe / FB veebilink /kontakt

Nõo vallamaja-
STAAP

Staap- keskne kohtumispaik külastajale, päeva tutvustavad tegevused, info jagamine, organisatoorsed küsimused.

Tervisemeeskonna tegevuste esitlemine.

Avatud on Nõo Lihatööstuse boks, kus antakse infot lihatööstuse vabadest ametikohtadest, jagatakse tutvustavaid infomaterjale.

Maakleri Janar Saviir avatud 11.00-12.30 ja 15.00-16.00.
Räägib Nõo vallas pakutavatest elukohtadest ja kinnisvarast üldisemalt. Janar on ka ise mõne aasta eest asunud linnast maale elama.

Võimalik vaadata-osta kohalike käsitööliste toodangut, avatud kohvik.

  

Voika tn  23, Nõo alevik, Tartumaa

Päeva staap on avatud kell 11-16.

https://nvv.kovtp.ee/maal-elamise-paev

 

Kontakt: Ene Mölter ene@nvv.ee

Liia Sirel liia@nvv.ee

Tel 5191 4119

Nõo Põhikool

10:00 Viivad õpetajad läbi avatud tunde ja töötube (loodusained, algõpetus, eesti keel, matemaatika)

10:30 Viivad õpetajad läbi avatud tunde ja töötube (inglise keel, kehaline kasvatus, kunstiõpetus) Töötubade täpsete asukohtade ja teemade kohta saab infot laupäeval peaukse kõrvalt. Töötubadesse pääseb eelregistreerimiseta! NB iga töötoa kohtade arv on piiratud!

11:00-13:00 Toimub kooli aulas suur sügislaat! Kaupa on pakkumas ligi 40 müüjat Nõo Põhikoolist ning osta saab nii käsitööd, küpsetisi, hoidiseid, maiustusi kui ka talukaupa! Arveldamine ainult sularahas!

Täistundidel kell 11; 12 ja 13 toimuvad laada laval esinemised, kus astuvad üles lauljad, pillimängijad ja tantsijad!

Kõikidele huvilistele toimuvad koolimaja tutvustavad ringkäigud kell 14:00 ja 15:00, algusega peaukse juurest!

Kalju Aigro tn 3, Nõo, 61601 Tartumaa

http://www.noopk.ee/uusnpk/

 

Nõo põhikool on külastajatele avatud ajavahemikul 11.00-16.00 
kontakt: Ilona Tars

ilona.tars@noopk.ee  tel 585 41321
koduleht: www.noopk.ee

Nõo Hooldekodu

kell 11.00 - ringkäik ja hooldekodu tutvustamine
kell 11.30 - 12.30 esineja ja etendus "Kakuke"
kell 13.00 - ringkäik
kell 14.30 - töötuba "Nobedad näpud"
kell 15.00 - esineja ja etendus "Kakuke"
kell 15.30 - ringkäik

Ringkäikudel pakume vanakeste valmistatud suupisteid.

Luke küla

Nõo vald

Tartumaa

www.noohooldekodu.ee

Nõo hooldekodu on külastajatele avatud ajavahemikul 11.00-16.00 

 

 

EELK Nõo Püha

Laurentsiuse kirik

Maal elamise päev Nõo Püha Laurentsiuse kirikus laupäeval, 28. septembril 2019 kell 11.00–16.00

11.00 Kirikuhoone ja koguduse tutvustus

12.00 Palvus

13.00 Kirikuhoone ja koguduse tutvustus

14.00 Kontsert (vokaal- ja orelimuusika)

15.00 Kirikuhoone ja koguduse tutvustus.

Kogu päeva saab kirikus vaadata ka kirikut ja kogudust tutvustavat näitust.

 

Tartu tn 2 Nõo alevik Tartumaa

Kontakt: Mart Jaanson
e-post: mart.jaanson@gmail.com

Koduleht: www.nookirik.ee

OÜ Viinamärdi Talu

Meil toodetakse Itaalia kirega Eesti piimast juustu!

Ringkäik igal täistunnil lambafarmis ja meiereis- kell 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00.

Juustu saab proovida ja juttu rääkida terve päeva ajavahemikul kell 11-16.

Lambaid saab ka vaadata!

 

Märdi, Luke küla Nõo vald, Tartumaa

Viinamärdi talu on külastajale avatud ajavahemikul 11-16.

Kontakt tel:  5565 0939

e-mail: info@viinamarditalu.ee

www.viinamarditalu.ee   

Nõo Kultuurimaja

Nõo kultuurimajas toimuvate tegevuste tutvustus.
Siin tegutsevate ringiliste tegevuste esitlemine.
Ootame teid ajavahemikul kell 11.00-16.00

Voika tn 23,

Nõo alevik,

Tartumaa


Andri Viinalass andri@nvv.ee 
Viivi Kütt viivi@nvv.ee  
https://nvv.kovtp.ee/kultuurimaja

www.vabakas.ee

 

Tartu Observatoorium

Tõraveres

Ringkäik observatooriumi peahoones ja teleskoobi torni külastamine, mille raames näidatakse 1.5-m teleskoopi ja Stellaariumi ekspositsiooni.

Peahoones toimuvad ringkäigud kell 12.00 ja 13.30. Räägitakse  kosmosetehnoloogia-alasest tööst Tõraveres ja saab piiluda laboritesse.  Koguneda peahoone Külastuskeskuse ukse juurde.  Sealt giid leiab huvilised.

Kella 11.00-st kuni kella 16.00-ni on avatud suur torn ja Stellaarium, kus on kogu aeg giidid kohal ja võib lihtsalt sisse astuda ja oma uudishimu rahuldada.

 

 

Nõo vald, Tõravere, Observatooriumi 1

 

Tartu observatoorium Tõraveres on külastajatele avatud ajavahemikul 11.00-16.00 
kontakt: Mare Ruusalepp

mare@to.ee
koduleht: www.to.ee ja

https://kylastuskeskus.to.ee/est

 

 

SA Luke Mõis

Avatud on Luke mõisa kärnerimaja kohvik ajavahemikul kell 12-18.

Avatud on Luke mõisa käsitöökoda ajavahemikul kell 12-16. Jooksvalt tutvustatakse seal toimuvaid tegevusi, tehakse käsitöödki!

Iseseisvalt saab tutvuda Luke mõisakompleksiga terve päev vältel.

 

Luke mõis, Luke küla, Nõo vald, Tartumaa

Kontakt: Gea Järvela
e-post gea@nvv.ee
koduleht: www.lukemois.ee

MTÜ Nõo Priitahtlik Päästeselts

Tule vaata kui põnevalt toimetavad vabatahtlikud päästjad.  Tutvustame vabatahtlikku tegevust, jagame tuleohutuse alast infot,  päästeala noorteringi tegevuse tutvustus. Huvilistel on võimalus liituda vabatahtlikega!

 

Voika tn 12, Nõo alevik, Tartumaa

Nõo Priitahtlik Päästeselts on avatud ajavahemikul 11.00-16.00

Kontaktisik: Kadi Sarapuu

e-post noopaaste@mail.ee

FB Nõo Priitahtlik Päästeselts

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA

VVV Matkasarja jalgrattamatk 28. septembril 2019 kell 11.00-15.00
Toimub jalgrattamatk peredele, sõpruskondadele sügiseses looduses. Koguneme Vitipalu Suure-Umbjärve puhkekohta.
Matk ei ole kindla algusajaga, tulla võib endale sobival ajal eelpool toodud ajavahemikus.
Liikuda saad iseseisvalt ja omas tempos.
Viimased tulijad pääsevad rajale ~1 h enne lõpuaega (ehk 14.00).
Registreeri: triinu@vvvs.ee, 5254172, vvvs.ee

Karastusjoogiga toetab A.Le. Coq. Matkasarja toetavad SA Keskonnainvesteeringute Keskus, Vapramäe-Vellavere-Vitipalu SA.

Vapramäe Nõo vald Tartumaa

Triinu Pertels: triinu@vvvs.ee,
tel 525 4172,
www.vvvs.ee

https://www.facebook.com/VVVSA/

Nõo Noortekeskus

Nõo noortekeskus on avatud kell 11-16

Noortekeskuse ruumid on avatud jooksvalt kõigile huvilistele, tutvustame siin toimuvaid tegevusi. Meil tegutsevad loovusring beebidele ja väikelastele, keraamika, õmblus-disain, rahvuslik käsitöö.
Avatud on noorte keraamikahuviliste tehtud tööde näitus-müük.

Täistundidel ootame osa võtma erinevatest turniiridest:
12.00 lauajalgpall
13.00 lauatennis
14.00 xBoxis tantsumäng
15.00 aliase turniir

Teeme pannkooke ja vahvleid

Meie juures on võimalik ka sünnipäevi pidada, sellest kõigest mida siin majas teha saab räägime kohapeal - tule vaata ise millega noored maal tegelevad.  

Voika tn 23 Nõo alevik Tartumaa

Voika 23, Nõo (vallamaja keldrikorrusel, sissepääs vallamaja küljelt)

Noorsootöötajad: Egle Haljassaar ja Egle Vahesalu

Tel +372 50 19605
E-post: noortekeskus@nvv.ee 
Blogi: www.n6onoortekas.wordpress.com 
FB: Nõo Noortekeskus 
Instagram: n6onoor

Nõo Päevakeskus

Päevakeskuses toimuvate tegevuste tutvustus, pakutakse kohvi.

Tartu tn 20 Nõo alevik Tartumaa

Kontakt: Krista Kvarnström
tel 530 18753

e-post: krista@nvv.ee

Nõo Muusikakool

Tule vaata kuidas me toimetame 2015. aastal muusikakooliks ehitatud majas. Pakume muusikalist haridust üheksal erialal. Nõo muusikakool on avatud kõigile külastajatele ajavahemikul 11.00-16.00.

Kell 12.30 toimub kontsert, kus esinevad muusikakooli õpilased. Tule kuulama ja nautima!

Tartu tn 14 Nõo alevik Tartumaa

Nõo muusikakool on külastajatele avatud ajavahemikul 11.00-16.00 
kontaktisik: Kätlin Virgo

e-post: nmuusika@nvv.ee

 

http://muusika.nvv.ee/

 

Meeri Seltsimaja

Seltsimajas toimuvad sel päeval  ringkäigud majas, tutvustatakse seltsimajas toimuvaid tegevusi, toimuvad töötoad.

Tule vaata kuidas kogukond oma armsaks saanud kokkusaamise kohas toimetab. 

Kivistiku talu Meeri küla Tartumaa

Meeri seltsimaja on külastajatele avatud ajavahemikul 11.00-16.00 
kontaktisik: Anneli Saaroja

e-post anneli.saaroja@gmail.com

 Koduleht: http://www.meerikas.eu/
https://www.facebook.com/meerikas/

 

Nõo Reaalgümnaasium

9.00- füüsika lahtine tund

9.35- Nõo RG tutvustus, ringkäik koolis

10.00- keemia töötuba

10.35 – Nõo RG tutvustus, ringkäik koolis

11.00 - arvutiõpetuse lahtine tund

11.45 – 12.00 õpilaste esinemised

12.00 – Nõo RG tutvustus, ringkäik koolis.
Tundides osalemiseks registreeri eelnevalt: jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

 

Kalju Aigro tn 5, Nõo alevik Tartumaa

Kontaktisik Jaanus Järveoja

jaanus.jarveoja@nrg.edu.ee

Kooli koduleht: https://nrg.edu.ee/

 

Nõo lasteaed Krõll

Igal täistunnil toimub lasteaias tutvustav ringkäik. Näha saab näitust „Lasteaia elu pildis" s.o piltidega ja virtuaalne.

Kivi tn 6 Nõo alevik Tartumaa

Kontakt: Kristi Voore

e-post kroll@nvv.ee

Koduleht: http://www.krollipere.eu/

Nõo Spordihoone

Oleme avatud ja ootame külastajaid kogu päeva vältel kell 11-16. Tule tutvu meie maja võimalustega. Toimuvad sportlikud osavusmängud- iga osaleja saab meene.

Kalju Aigro tn 1 Nõo alevik Tartumaa

Kontakt: Jaak Teppan

http://noosport.ee/

Luke juustuvabrik OÜ

Ajavahemikul kell 11-16 toimub igal täistunnil ringkäik juustutööstuse ruumides. Saab degusteerida siinseid tooteid. Toimub ka õunamahla pressimine.

Aia 1 Luke küla Nõo vald Tartumaa

Kontakt: Aigar Brett

e-post: breti@breti.ee

koduleht: https://www.breti.ee/

 

Järiste Veinitalu

28. septembril ootab Järiste Veinitalu enda juurde külla. Kõikidele külalistele on avatud kohvik ja näitame teile millega siin tegeleme.  

Eelregistreerimisega on võimalik osaleda elamus/töötoa paketis (tasuline). Pakume viinamarjakorjet, saab osa võtta kõikidest veini valmistamise etappidest,  toitlustus + joogid on hinna sees. Kohtade arv piiratud (kuni 20 inimest).

Järiste Veinitalu on avatud 11:00-23:30.
Elamus/töötuba toimub ajavahemikus 11:00-14:00

Kõrtsi talu Aiamaa küla
Nõo vald

Telefon: 5373 8564
E-mail: veinitalu@gmail.com

Koduleht: https://veinitalu.wordpress.com/

FB: https://www.facebook.com/events/2339538082963368/?active_tab=about 

 

Küladesse sõidavad bussid

Bussid väljuvad Nõo Coopi poe parklast (Tartu tn 3 Nõo alevik)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nõos tagasi 
kl 16.15

Tõravere suund
I ring väljub kl 10.50

kl 11.00 – 11.45 Meeri seltsimaja
kl 12.00 – 13.00 Tõravere observatoorium
II ring väljub kl 13.20
Kl 13.30 –14.30  Tõravere observatoorium
Kl 14.45 – 15.30 Meeri seltsimaja

 

Luke suund
I ring väljub kl 10.50
Kl 11.00 – 12.00  Nõo hooldekodu
Kl 12.10 – 13.00 Luke Juustuvabrik
II ring väljub kl 13.50
kl 14.00 – 14.50  OÜ Viinamärdi Talu
kl 15.00 – 16.00  Luke Mõis

 

Asukohtade ülesleidmiseks ja seal pakutavate tegevustega tutvumiseks on abiks Maal elamise päeva interaktiivne kaardirakendus, mis on leitav veebilehelt: www.maalelamisepaev.ee

Maal elamise päev Nõo vallas 28. september 2019

6.09.19

Maal elamise päev on üle-eestiline algatus, mille eesmärk on kutsuda maale elama veelgi rohkem tegusaid ja särasilmseid inimesi.

 

Laupäeval, 28. septembril avavad kõigile huvilistele oma uksed Nõo vallas 18 asutust.

Sel päeval ootavad Sind külla — Nõo vallavalitsus, põhikool, muusikakool, kultuurimaja, päevakeskus, spordihoone, noortekeskus, lasteaed Krõll, Nõo Reaalgümnaasium, Meeri seltsimaja, Nõo Hooldekodu, Viinamärdi talu, Luke juustuvabrik, Nõo Priitahtlik Päästeselts, Tartu Observatoorium Tõraveres, Nõo Püha Laurentsiuse kirik, SA Luke mõis, VVV SA – kohad, mis kujundavad elukeskkonda maal.

Avatud asutustes toimuvad mitmesugused tutvustavad tegevused, kultuuriprogrammid, laadad ja palju muudki.

Vallamajas ehk päeva staabis on avatud Nõo tervisemeeskonna, Nõo lihatööstuse ja kinnisvaravõimaluste soetamist Nõos tutvustavad boksid.

 

Ootame külla nii maaelust huvitatud linnainimesi kui ka vallakodanikke, et tutvustada siin pakutavaid teenuseid, potentsiaalseid töökohti, elukohti, kultuurielu, seltsitegevusi jm. Tahame näidata kõigile, mis meil maal on head!

Asukohtade ülesleidmiseks ja seal pakutavate tegevustega tutvumiseks on abiks Maal elamise päeva interaktiivne kaardirakendus, mis on leitav veebilehelt: www.maalelamisepaev.ee

Maal elamise päeval saad vabalt suhelda kohaliku kogukonna sädeinimestega ning kaaluda, kas just Nõo vallas võiks olla sinu kodu.

Tule ja kae oma silmaga, kuidas oleks elada maal – päriselt!

Tule leia oma perele kodukoht Nõo vallas!

 

Nõo tervisemeeskond

Toimetaja: LIIA SIREL