Elva Koostöögrupp

15.05.19

esti Noorsootöö Keskuse (ENTK) kohalike omavalitsuste koostöögruppide tegevussuuna raames on Elva ja Nõo vallad moodustanud ühise Elva Koostöögrupi. 

Tegevussuuna eesmärgiks on noorsootöö teenuste jõudmine uute noorteni ning noorte noorsootöös osalemise võimaluste laiendamine. Elva koostöögrupp liitus kolmandas etapis, mille eesmärk omakorda oli välja töötada innovatsioonilisi mudeleid noorte kaasamiseks.

Elva ja Nõo valla noorsootöötajad on juba 2017. aasta suvest koos käinud, et uudseid ja noorte vajadustest lähtuvaid mudeleid välja töötada. 2019. ja 2020. aasta jooksul loodame kahes vallas käivitada kaks mudelit, mida toetab rahaliselt ENTK. Mudeliteks on sõidujagamisrakendus ning noortelt noortele info jagamine koos vabatahtliku tegevusega. 

Tegevussuunda rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Eesti Noorsootöö Keskuse poolt elluviidava ESF kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine" kirjeldatud tegevuste raames.

Vabatahtlikuna suvesündmustele!

Ühe tegevusena pakume noortele juba 2019. aasta suvel vabatahtlikuna kaasa löömise võimalust Elva ja Nõo valla sündmustel. 

Peagi lisandub siia lehele valik sündmusi ja tegevusi, kus vabatahtlikuna abiks saab olla, kuid juba 31. mail korraldame Elva Noortekeskuses inspireeriva koolituspäeva vabatahtlikuks olemise teemal.

Ootame noori end koolitusele registreerima SIIN.

Toimetaja: LIIA SIREL