TARTUMAA LAULULAPS 2019 NÕO VALLA EELVOOR

17.04.19

Lauluvõistluse Tartumaa Laululaps 2019 Nõo valla eelvoor toimub 28. aprillil kell 11 Nõo Kultuurimajas.

Tartumaa Omavalitsuse Liidu eestvedamisel korraldatakse sel aastal teistkordselt ülemaakonnalist laste ja noorte laulukonkurssi Tartumaa Laululaps. Kui eelmise aasta võitjad said pileti üleriigilisele „Laulukarussellile", siis nüüd, „Laulukarusselli" vaheaastal, lõppeb võistlus Maakondliku lõppvõistlusega.

Konkurss koosneb piirkondlikest eelvoorudest ning suurest lõppvõistlusest. Eelvoorudes valitakse igast vanusegrupist kaks parimat, kes pääsevad edasi maakondlikule lõppvõistlusele.

Piirkondlikud eelvoorud toimuvad ka teistes Tartumaa valdades, kuid igal lauljal on õigus osaleda vaid ühe piirkonna eelvoorus ning esindada vaid üht kooli, laulustuudiot või muud õppeasutust. Eelvoorus saab esindada vaid üht valda.

Nõo  valla piirkondlikku eelvooru  korraldab Nõo Kultuurimaja. Konkursile registreerimine  on lõppenud!

Konkursitingimuste reglement on leitav siit

Toimetaja: LIIA SIREL